Саймон Бейкер

Головний герой багатосерійного детективу «Менталіст» («The Mentalist»), Патрік Джейн  колись займався тим, що видавав себе за ясновидця і медіума, здатного читати чужі думки і навіть налагоджувати зв'язок з потойбічним світом. Насправді ж Джейн, будучи геніальним психологом, до того ж володіє вражаючою спостережливістю та технікою гіпнозу, вміло використовував свій творчий хист, щоб маніпулювати людьми.

Робін Танні

Керує підрозділом агент Тереза ​​Лісбон , яка, на перший погляд, досить скептично ставиться до того, чим займається Джейн. Але найбільше її дратує поведінка консультанта, який часто не дотримується правил професійної етики, провокує допитуваних і тисне на них. Вважаючи методи Патріка неприпустимими, вона все ж не може не визнати того, що в більшості випадків вони є дієвими: саме завдяки уважності, глибокому знанню людської психології і гострому розуму її недисциплінованого підлеглого розкриваються самі заплутані злочини. Під її керівництвом окрім Джейна працює ще кілька агентів СВІ

Тім Кан 

  • Агент Кімбелл Чо - мабуть, єдиний, з ким у Джейна склалися дружні стосунки. Завжди спокійний і незворушний, він часто допомагає Патріку, іноді навіть закриваючи очі на його дивацтва. Чо був «важким» підлітком, і навіть перебував у колонії для неповнолітніх, але потім одумався, і після служби в армії став поліцейським, а потім співробітником CBI. Чо ніколи не піддається на хитрощі Джейна, намагаючись навіть самим ефектним його трюкам дати раціональне пояснення. Віддає перевагу бути в курсі всіх обставин розслідування та дратується, коли Патрік приховує від нього хід своїх думок і важливі деталі.

Аманда Ріджетті 

  • Агент Грейс Ван Пелт  - новачок в команді Лисбон, тому деякі нюанси роботи їй поки не відомі, і цим іноді користується Джейн. Ван Пелт самостійна і дисциплінована, вона прагне стати справжнім професіоналом. Але поки їй доручають здебільшого рутинну роботу. Грейс - ідеалістка, переконана, що бореться зі злом, охороняючи законність. Вона віруюча і намагається дотримуватися своїх моральних принципів. Крім того, Грейс вірить в екстрасенсів, незважаючи на постійні спростування з боку Патріка і його затвердження, що магії не існує. Таємно від колег вона зустрічається з Рігсбі, якого щиро любить і прощає дрібні недоліки.

Овайн Йомен 

  • Агент Уейн Рігсбі  - досвідчений оперативник, до роботи в групі Лісбон спеціалізувався по навмисним підпалів. Відповідальний і щирий, але простакуватий і іноді незграбний, Рігбі поважає Джейна за його розум і проникливість. У дитинстві у Уейна не складалися відносини з батьком, який був байкером, з тих пір дуже не любить мотоцикли і мотоциклістів. Рігсбі таємно закоханий в свою колегу - Грейс Ван Пелт, яка відповідає йому взаємністю. Парочка змушена тримати свої відносини в таємниці, так як статутом співробітникам CBI заборонено перебувати один з одним в зв'язку.

© 2016 Worlds Collide. Всі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!