А ви знали?

    Цікаві факти про серіал «Менталіст»

    • В назвах майже всіх серій присутнє слово «червоний» ( «Червоне полум'я», «Тонка червона лінія», «Дама в червоному») - таким чином автори хотіли підкреслити постійну «зацикленість» головного героя серіалу Патрика Джейна на затриманні Червоного Джона, і те, що кожен злочин він проектує на те, що колись злочинець скоїв з його сім'єю. Ті епізоди, які є винятком з цього правила, як правило, містять в назві слова, що позначають відтінок червоного кольору - «Криваві брати», «Малиновий Казанова».

  • За сценарієм, штаб-квартира CBI розташовується в каліфорнійському містечку Сакраменто, але зйомки там проводилися всього два дні. Основна частина зйомок велася в павільйонах студії або околицях Лос-Анджелеса. - На даний момент такої установи, як Каліфорнійський бюро розслідувань (CBI), не існує. У 2007 році, ще до початку зйомок серіалу, CBI після злиття з декількома аналогічними структурами було перетворено в Бюро розслідувань та розвідки (BII)

  • Автомобіль, на якому їздить в серіалі Патрік Джейн - Citroen моделі DS21, випускавшёйся з 1955 по 1975 рік. Створена за участю легендарного дизайнера Фламініо Бертоні Citroen DS - одна з найкрасивіших машин, до цих пір користується великою популярністю серед поціновувачів автомобілів. «Богиню» (DS по-французьки вимовляється так само, як «Deesse» - «богиня») можна побачити в багатьох кінофільмах: «Фантомас», «Фантомас розбушувався», «Гаттака», «Назад в майбутнє - 2«, «Васабі »,« Втікачі »і ін.

  • Канал CBS, що виробляє серіал «Менталіст», продав право повторного показу телеканалу TNT за 2,2 мільйона доларів за серію. Раніше, в 2004 році канал Spike TV заплатив за 1,9 мільйона доларів за кожну серію «CSI: Місце злочину - Нью-Йорк». Лідером же за цим показником поки залишається кримінальна драма «Клан Сопрано» - кожен її епізод купувався каналом A & E за ціною 2,5 мільйона доларів за епізод. 

© 2016 Worlds Collide. Всі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!